Mūsų darbai

Apie mūsų darbą

Vestuvių dekoras

Jūsų šventės atmosfera yra svarbiausia. Mes išklausome Jūsų, išgirstame kokie esate ir pagal tai kuriame vestuvių vizija. Visada norime ir padarome, kad vestuvių dekoras atspindėtu Jūsų meilę. 

 

Kadangi aš mylių savo darbą, jo negerai atlikti negaliu. Išjaučiu ir išgyvenu vestuves nuo pat planavimo iki išpildymo. Iš mūsų galite sulaukti viso dekoro paketo iki paskutinės gėlės vazoje ant stalo. 

 

Mūsų paslaugos:

– Nuotakos puokštės, butonjerės kūrimas

– Pasitikimo vietos dekoras

– Tuoktuvių vietos dekoras

– Šventės vietos dekoras

 

Šventės detalės

Kol esate pametę galvas dėl įvairiausių šventės smulkmenų ir lakstote pas visus paslaugų tiekiejus, mes alime pasirūpinti viskuo iki paskutinių detalių. Tai yra, mes kuriame, maketuojame gražiausius dizainus ir pasirūpiname jų spauda. 

 

Mūsų paslaugos:

– Vardo kortelių maketas ir spauda

– Nakvynės plano maketas ir spauda

 

Patalpų dekoras

Artėja Jūsų gimtadienis, vaiko gimtadienis, krikštynos, o gal velykų ar Kalėdų šventė? Mes pasirūpinsime dekoru ir išpildysim gražiausias idėjas. 

 

Gal turite savo parduotuvę ir norite jos vitriną papuošti išskirtinai? Parašykite mums ir aptarsime geriausias idėjas! 

Mūsų paslaugos:
– Vitrinų dekoras

– Įvairių švenčių dekoras

– Teminių vakarėlių dekoras

– Įmonių vakarėlių dekoras

 

 

Why Love Nature

Your customers just learned what services you offer. Tell them why they should work with you or your team, for example you could highlight your experience and positive client reviews.

 

The badges illustrate this.  We also focus on key benefits they will get while using our services, namely quick turnaround times and dedicated support. You could also use them to show awards you won for your best work.

8 Years Experience

5 Star Rating

Quick Turnaround

Dedicated Support